Mycie dachów i kostki brukowej Poznań - Dachbart

Mycie dachów i kostki brukowej

Poznań i cała wielkopolska

Jeżeli poszukujesz firmy, która pomoże Ci w zadbaniu o dom i jego otoczenie – koniecznie zwróć się do nas. Działamy na terenie Poznania i okolicznych miejscowości, oferując między innymi mycie kostki brukowej oraz czyszczenie dachów. Podczas realizacji każdego zadania wykorzystujemy nie tylko nowoczesny sprzęt ciśnieniowy, ale również profesjonalne preparaty. W rezultacie naszych działań z każdej powierzchni skutecznie usunięte zostają zabrudzenia pojawiające się z biegiem lat, a budynek, podjazd lub chodnik odzyskują swój blask.

Mycie dachu z mchu i nie tylko

Nasza specjalizacja to przede wszystkim: mycie dachów, impregnacja dachów, usuwanie glonów, mchów metodą oprysku – więcej o tej metodzie w cenniku, mycie kostki brukowej, impregnacja kostki brukowej, spoinowanie kostki brukowej, mycie elewacji, czyszczenie rynien, mycie tarasów i płotów, mycie hal przemysłowych i magazynowych, mycie paneli słonecznych i fotowoltaicznych, usuwanie graffiti, powłoki antygraffiti, piaskowanie

Dokonujemy również drobnych napraw dachu.

kostka brukowa
mycie i czyszczenie dachu

Czyszczenie kostki brukowej i dachów Poznań i okolice

Pracujemy na terenie całej wielkopolski: w Poznaniu i okolicach między innymi: Luboń, Mosina, Puszczykowo, Czapury, Borówiec, Kamionki, Szczepankowo, Suchy Las, Swarzędz, Kobylnica, Śrem, Środa Wlkp., Chyby, Baranowo, Przeźmierowo, Kórnik, Kościan, Leszno, Oborniki, Szamotuły, Murowana Goślina, Pobiedziska, Czerwonak, Dopiewo, Komorniki, Rokietnica, Stęszew, Wiry, Wiórek, Daszewice, Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wlkp., Jarocin, Konin, Jarocin, Międzychód, Nowy Tomyśl, Piła, Rawicz, Słupca, Wągrowiec, Września i inne.

Czyścimy wszelkie obiekty wielkopowierzchniowe wewnątrz jak i na zewnątrz jak hale magazynowe, przemysłowe i inne. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się z nami.

MYCIE DACHÓW

CZYSZCZENIE ELEWACJI

MYCIE KOSTKI BRUKOWEJ

USUWANIE GRAFITTI