Mycie dachów i kostki brukowej Poznań - Dachbart

Mycie dachów domów jednorodzinnych

Nasza firma oferuje fachowe usuwanie zabrudzeń z powierzchni budynków o zróżnicowanym charakterze. W zakres usług Dachbart wchodzi mycie dachów w domach jednorodzinnych. Nasza siedziba mieści się w Poznaniu, ale działamy na terenie całej Wielkopolski. Zapraszamy więc do przekonania się, na czym polega czyszczenie dachówek oferowane przez naszą firmę.

Jak przebiega profesjonalne mycie dachów?

Dbanie o regularne usuwanie zabrudzeń z pokryć budynków jest istotne, gdyż znacznie poprawia zewnętrzną estetykę całego domu jednorodzinnego. Ponadto takie czyszczenie przekłada się na lepszy stan techniczny i dłuższą żywotność dachówek, ponieważ przyczynia się do ochrony przed zniszczeniem ich szkliwa.

Usługa, jaką jest mycie dachów, polega na usunięciu powierzchownych zabrudzeń z użyciem wody pod ciśnieniem i specjalnych preparatów. Stosuje się ją w celu czyszczenia pokrycia domów jednorodzinnych z grzybów, pleśni, alg, odchodów ptaków, kurzu, piasku, sadzy i nie tylko. Można z niej skorzystać wówczas, gdy zabrudzenia nie są trwale związane z powierzchnią.

Jak wygląda profesjonalne mycie dachów?

Warto zadbać o okresowe przeprowadzanie tej usługi świadczonej przez Dachbart. Dzięki temu można mieć pewność, że pokrycie budynku będzie cechować się dobrym stanem technicznym i estetycznym wyglądem. Mycie dachów w domach jednorodzinnych polega na rozprowadzeniu na powierzchni specjalnych środków dezynfekujących i czyszczących. Następnie ma miejsce mycie zasadnicze, do którego wykorzystywana jest woda pod odpowiednim ciśnieniem.

W ramach tej usługi można skorzystać z odgrzybiania dachówek, czyli nałożenia specjalnej powłoki chemicznej, która chroni przed rozwijaniem się grzybów. Można też zdecydować się na zabezpieczenie biobójcze i impregnację dachu. Dzięki temu powierzchnia po myciu zachowa atrakcyjny wygląd na długie lata.

Istotne jest, aby czyszczenie dachu domu jednorodzinnego zlecić firmie specjalizującej się w takich usługach, jak Dachbart z Poznania. Jest to gwarancją bezpiecznej i sprawnej realizacji oraz zadowalającego efektu końcowego. Zapraszamy więc do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów czyszczenia pokrycia budynku.

DOŚWIADCZENIE

PROFESJONALIZM

ATRAKCYJNE CENY

SKUTECZNOŚĆ