Mycie dachów i kostki brukowej Poznań - Dachbart

Mycie elewacji metodą Soft Wash

Czym jest ta technika?

„Soft wash” – miękkie czyszczenie: niskociśnieniowa technika mycia elewacji.
Polega ona na wykorzystaniu głownie chemii oraz spłukanie jej po upływie określonego czasu wodą praktycznie bez ciśnienia.

W odróżnieniu od klasycznego mycia elewacji maszynami typu karcher przy zastosowaniu wysokiego ciśnienia, które to powoduje uszkodzenia tynku nowa technika typu „soft wash” nie niszczy struktury elewacji ze względu na znikome ciśnienie. Jest ona w 100% bezpieczna dla elewacji.

Usługę taką wykonujemy przy pomocy specjalnego sprzętu do nanoszenia preparatów chemicznych oraz specjalnie dedykowanych do tego rodzaju prac lanc teleskopowych. Do wysokości 16 metrów nie potrzebujemy podnośników, rusztowań co podraża w wielu przypadkach cenę usługi. Usługę taką wykonujemy z poziomu ziemi.

Korzystając z naszego doświadczenia połączonego z wykorzystaniem odpowiednio dobranych środków chemicznych i urządzeń jesteśmy w stanie zagwarantować zadowalający efekt końcowy. Mycie elewacji z użyciem metody soft wash może być bardzo skuteczną techniką czyszczenia zewnętrznych ścian budynków, ale tylko wtedy, gdy jest przeprowadzane przez wykwalifikowanych fachowców. Ważne jest wykorzystanie profesjonalnych preparatów, a także użycie specjalnie przeznaczonych do tego celu sprzętów.

 

Niskociśnieniowe mycie elewacji

Najlepszym rozwiązaniem jest więc zlecenie takich prac firmie specjalizującej się w usuwaniu wszelkich zabrudzeń z fasad budynków. Istotne jest bowiem, aby czyszczenie elewacji z wykorzystaniem soft wash przebiegło sprawnie i bez ewentualnych uszkodzeń tynku, które mogłyby negatywnie wpłynąć na estetykę i stan techniczny konstrukcji.

Ta technika mycia powierzchni zewnętrznych łączy w sobie liczne zalety, takie jak:

• skuteczność,
• sprawność realizacji,
• trwałość efektu,
• bezpieczeństwo prac, gdyż nie ma konieczności użycia rusztowań i podnośników.

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety soft wash, metoda ta jest najlepszym wyborem, jeśli chodzi o efektywne czyszczenie elewacji z różnego rodzaju zabrudzeń. Dlatego też wchodzi w zakres oferty naszej firmy oferującej mycie rozmaitych powierzchni.

Usługa czyszczenia powierzchni w Poznaniu – soft wash

Metodę usuwania zabrudzeń z użyciem środków chemicznych i wody pod niskim ciśnieniem można stosować w przypadku różnych budynków. Nadaje się do mycia elewacji w domach jednorodzinnych, zabudowie wielomieszkaniowej i obiektach użyteczności publicznej. Trzeba jednak pamiętać, że technika soft wash może być stosowana do czyszczenia ścian budynków nieprzekraczających określonej wysokości, ponieważ jest wykonywana z poziomu gruntu.

W przypadku zainteresowania usługą niskociśnieniowego czyszczenia elewacji zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Z chęcią udzielimy niezbędnych informacji i wspólnie ustalimy szczegóły realizacji związanej z myciem budynków z wykorzystaniem metody soft wash w Poznaniu lub okolicznych miejscowościach.

DOŚWIADCZENIE

PROFESJONALIZM

ATRAKCYJNE CENY

SKUTECZNOŚĆ