Mycie dachów i kostki brukowej Poznań - Dachbart

Czyszczenie kostki brukowej

Poznań i cała wielkopolska

Działamy profesjonalnie i kompleksowo, wykorzystując w codziennej pracy bogate doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt. Obsługujemy Klientów z Poznania oraz okolic, którzy cenią sobie porządek wokół własnej posesji i bardzo dbają o to, aby regularnie zlecać mycie kostki brukowej. Czyszczenie tego typu nawierzchni realizujemy stosując odpowiednie preparaty i urządzenia ciśnieniowe, co pozwala skutecznie usunąć zalegający piasek, a także porosty i niechciane rośliny. Nasze działania dają świetne rezultaty i efekty widoczne natychmiast.

 

 

Profesjonalne czyszczenie kostki brukowej

Kostka brukowa ze względu na swoją wytrzymałość jest jednym z najczęściej wybieranych surowców, z którego wykonuje się ścieżki lub dojazdy do posesji. Nawierzchnie brukowe bardzo szybko się kładzie, jednak wymagają one również okresowego czyszczenia. Proces ten pozwoli zahamować między innymi niszczenie się bruku.

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem kostki brukowej. Do prac tych wykorzystujemy specjalistyczne środki czyszczące przeznaczone do chropowatych struktur, które świetnie radzą sobie z usuwaniem brudu, jednak nie niszczą powierzchni. Ponadto korzystamy z nowoczesnych myjek ciśnieniowych oraz narzędzi pozwalających między innymi pozbyć się chwastów.

mycie kostki brukowej
czyszczenie kostki brukowej

Mycie kostki brukowej Poznań i okolice

Mimo że proces czyszczenia kostki brukowej nie należy do skomplikowanych, warto jednak zdecydować się na usługi sprawdzonej firmy, pozwoli Ci to między innymi zaoszczędzić czas. Dzięki temu, że zatrudniamy doświadczonych pracowników, możesz mieć pewność, że czyszczenie bruku przebiegnie niezwykle sprawnie i dokładnie.

Mycie i czyszczenie kostki brukowej jest dostępne na terenie Poznania i okolic.

DOŚWIADCZENIE

PROFESJONALIZM

ATRAKCYJNE CENY

SKUTECZNOŚĆ

Czyszczenie kostki brukowej

Usuwanie plam olejowych oraz mchów i porostów.

czyszczenie kostki brukowej
A

Plamy olejowe

Usunięcie plam olejowych i jeżeli kostka zdąży nasiąknąć np. olejem samochodowym jest bardzo trudno doczyścić zabrudzoną powierzchnię. Wtedy do pracy wkracza profesjonalna chemia oraz maszyny ciepłowodne.

A

Mech i porosty

Mech pomiędzy kostkami możemy usunąć za pomocą chemii lub myjki ciśnieniowej przy doborze odpowiedniej dyszy i ciśnienia lub wykorzystując myjki talerzowe, pistolety do kostki brukowej lub specjalistyczne szorowarki.