Mycie dachów i kostki brukowej Poznań - Dachbart

Mycie i czyszczenie dachów Poznań i wielkopolska

Wszystkie oferowane przez nas usługi realizujemy terminowo i z natychmiast widocznymi efektami. Nie inaczej wygląda proponowane w tej kategorii czyszczenie dachów. Mycie jest kluczowe nie tylko dla estetyki, ale również żywotności pokryć budynków. Regularne usuwanie zalegających zanieczyszczeń takich jak pyły, glony oraz porosty przede wszystkim spowalnia tempo degradacji powierzchni wystawionej na działanie niekorzystnych czynników. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasze usługi proponujemy zarówno Klientom mieszkającym w Poznaniu, jak i w okolicznych miejscowościach.

 

 

Regularne mycie dachu

Kwaśne deszcze, osiadające zanieczyszczenia, pył, nadmierne promieniowanie UV, zalegające liście, mikroorganizmy, te wszystkie czynniki doprowadzają do stopniowego zabrudzenia się powierzchni dachu. Pokrycia budynków należy zatem poddawać okresowemu czyszczeniu, co pozwoli zachować je w świetnym stanie przez długie lata.

czyszczenie dachu
mycie dachu

Czyszczenie dachów Poznań i okolice

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem profesjonalnego, kilkuetapowego mycia i czyszczenia dachów. Do prac wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, a także używamy sprawdzonych środków chemicznych, które idealne są do tego typu powierzchni. Dbamy o to, by prace zostały wykonane niezwykle dokładnie. Zatrudniamy również zespół doświadczonych pracowników, który w czasie czyszczenia oraz mycia zachowuje wszelkie środki bezpieczeństwa. Podczas prac zwracamy także uwagę właścicielom budynków na stan pokrycia dachowego, prezentujemy efekty naszej pracy.

Usługi mycia i czyszczenia dachów świadczymy na terenie Poznania i okolic, w tym na przykład takich miejscowości jak Luboń, Swarzędz, Puszczykowo.

Dlaczego warto zdecydować się na mycie dachów? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poniżej.

DOŚWIADCZENIE

PROFESJONALIZM

ATRAKCYJNE CENY

SKUTECZNOŚĆ

Mycie dachów

Dlaczego warto czyścić dach?

mycie dachu
A

Starzenie się dachów

Aby jak najdłużej zachowały swój piękny wygląd należy ja okresowo konserwować. Do takich zabiegów należy mycie dachu.
W zależności z jakiego materiału wykonany jest dach konserwację, czyszczenie trzeba przeprowadzać częściej lub rzadziej.

A

Czynniki destrukcyjne

Najbardziej destrukcyjnym czynnikiem wpływającym na stan naszego pokrycia dachowego są glony, mchy i porosty a także kurz i inne zabrudzenia.

Wszystkie glony, mchy, porosty lubią środowisko wilgotne. Po pojawieniu się na naszym dachu błyskawicznie się rozrastają w szczególności w miejscach zacienionych od strony północnej, magazynują wilgoć destrukcyjnie wpływając na  pokrycie dachowe. W okresie zimy woda zawarta w glonach rozsadza dachówkę.

A

Dlatego warto

Trzeba systematycznie czyścić dachy aby uniknąć kosztownej wymiany pokrycia.
Czy samemu wyczyścić dach czy zlecić to profesjonalistom?
Specjaliści dobiorą odpowiedni sprzęt, ciśnienie, środki chemiczne do danej powierzchni co jest bardzo ważne aby nie uszkodzić pokrycia.
Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami.