Mycie dachów i kostki brukowej Poznań - Dachbart

Czyszczenie elewacji

Poznań i cała wielkopolska

Szybko, profesjonalnie i dokładnie – tak w trzech słowach określić można sposób naszego działania. Oferujemy czyszczenie, mycie i malowanie elewacji, a nasze usługi realizujemy między innymi dla Klientów z Poznania oraz okolic. Wykorzystując bogate doświadczenie i nowoczesny sprzęt jesteśmy w stanie zająć się zarówno budynkami pokrytymi cegłą klinkierową, jak i tymi, na których ścianach zewnętrznych położono tynk akrylowy. W efekcie naszych działań Twój budynek znów będzie prezentował się tak, jakby właśnie co został oddany do użytku.

 

 

Profesjonalne czyszczenie elewacji

Elewacje budynków, podobnie jak inne powierzchnie, ulegają stopniowemu zabrudzeniu. Wpływ na to mają przede wszystkim czynniki zewnętrzne, takie jak: intensywne, często kwaśne deszcze, lub wiatr. Jeśli zatem ściany Twojego domu lub budynku firmowego uległy naturalnemu procesowi zabrudzenia, nie musisz od razu decydować się na malowanie! Wystarczy, że odnowisz je nieco niższym kosztem, wykorzystując proces czyszczenia elewacji.

mycie elewacji
czyszczenie elewacji

Mycie i renowacja elewacji

Od wielu lat zajmujemy się kilkuetapowym myciem i odnawianiem elewacji. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, między innymi myjkami ciśnieniowymi od znanych producentów, nasi pracownicy mają również uprawnienia do pracy na wysokościach. Pozwala nam to w sposób rzetelny i profesjonalny wykonywać nasze usługi. Po skończonym czyszczeniu impregnujemy powierzchnię, dzięki temu możesz mieć pewność, że tynk na ścianach będzie zabezpieczony do kolejnego, okresowego czyszczenia.

Jakie elewacje czyścimy? Sprawdź, poniżej!

DOŚWIADCZENIE

PROFESJONALIZM

ATRAKCYJNE CENY

SKUTECZNOŚĆ

Czyszczenie elewacji

Utrzymanie naszej elewacji w czystości  w brew pozorom nie jest takie łatwe. 

Dlatego takie zabiegi należy zlecić specjalistom.

czyszczenie elewacji
A

Systematyczność

Okresowe czyszczenie wpływa nie tylko na estetykę tynku ale także na ochronę koloru i struktury ścian.

W zależności z jakiego materiału wykonana jest elewacja można ją czyścić urządzeniami mechanicznymi metodą hydrodynamiczną lub stosując odpowiednio dobraną chemią.

A

Cegła klinkierowa

W przypadku cegły, np. klinkierowej można zastosować mycie myjką wysokociśnieniową ale trzeba pamiętać o odpowiednim doborze ciśnienia aby nie uszkodzić np. fug.

A

Tynk akrylowy

Znacznie bardziej skomplikowane jest czyszczenie elewacji np. z tynku akrylowego, który jest znacznie delikatniejszym materiałem niż cegła. Tu należy zwrócić szczególną uwagę na zastosowanie odpowiedniego ciśnienia, temperatury użytej wody jak i też dobór odpowiedniej chemii aby nie uszkodzić tynku i nie pozostawić przebarwień, których już nie usuniemy.