Mycie dachów i kostki brukowej Poznań - Dachbart

Mycie elewacji

Do każdej realizacji pochodzimy z należytą starannością, by zapewnić jak najbardziej estetyczny efekt połączony ze sprawnością wykonania prac. Dzięki temu usługa, jaką jest mycie elewacji przedsiębiorstw to najlepszy wybór, by zapewnić schludny wygląd zewnętrznych ścian budynku bez ryzyka uszkodzenia tynku. Czyszczenie przeprowadzamy specjalnymi preparatami i z wykorzystaniem właściwie dobranych technik. Zapraszamy do wyboru usługi soft wash, którą możemy wykonać na terenie Poznania i okolic.

Oferta Dachbart dla firm – mycie elewacji

Odpowiednio prezentująca się siedziba firmy ma duże znaczenie, jeśli chodzi o wrażenie, jakie wywiera na klientach i partnerach biznesowych, zarówno aktualnych, jak i potencjalnych. Nieestetyczne napisy czy widoczne zabrudzenia mogą negatywnie wpłynąć na postrzeganie całego przedsiębiorstwa i przyczynić się do obniżenia prestiżu. Należy więc zadbać o profesjonalne czyszczenie elewacji, by zapewnić estetykę zewnętrznych ścian budynku. Mycie dotyczy nie tylko napisów i graffiti, ale także zabrudzeń powstających naturalnie przez czynniki atmosferyczne, unoszące się w powietrzu zanieczyszczenia czy opady. Pomocna w ich usuwaniu jest metoda soft wash.

Technika ta opiera się na wykorzystaniu połączenia preparatów chemicznych i wody pod niskim ciśnieniem. Dzięki czyszczeniu elewacji z użyciem soft wash nie ma konieczności sięgania po środki do mycia o agresywnym działaniu czy korzystania z mechanicznych metod usuwania zabrudzeń. Mogłoby to prowadzić do uszkodzenia struktury lub powstawania odbarwień na tynku.

Fachowe czyszczenie elewacji – Poznań

W zakres naszych usług wchodzi także technika tradycyjna oraz Eco soft wash. Dokładny dobór metody mycia elewacji uzależniony jest od specyfiki zabrudzeń. Przy wyborze sposobu czyszczenia dbamy o to, by osiągnąć jak najlepszy efekt, a przy tym wykonać realizację w sposób jak najbardziej sprawny i bezpieczny. Nasze usługi mycia budynków na terenie Poznania i okolic wyróżnia rzetelność i profesjonalizm. Zachęcamy do kontaktu z nami w przypadku zainteresowania czyszczeniem elewacji siedziby przedsiębiorstwa z wykorzystaniem metody tradycyjnej lub soft wash.

DOŚWIADCZENIE

PROFESJONALIZM

ATRAKCYJNE CENY

SKUTECZNOŚĆ