Zabrudzenia na domu mogą wyglądać nieestetycznie, niemniej jednak istnieją skuteczne i bezpieczne sposoby na usuwanie zanieczyszczeń. Udowodnimy Ci, że mycie m.in. elewacji może być proste i skuteczne, dzięki SOFT WASH.

Wystarczy kilkanaście minut

SOFT WASH to nowa, lepsza generacja mycie elewacji łącząca bezpieczeństwo, wydajność i szybkość. Pracując przy pomocy tej metody, jesteśmy w stanie oczyścić cały budynek ciągu jednego dnia. Działanie tego produktu jest w 100% bezpieczne i stosunkowo łatwe. Na początek nanosimy specjalistyczny środek chemiczny (samoczyszczący), a następnie po kilkunastu minutach spłukujemy go wodą pod niskim ciśnieniem. Dzięki długim lancom (do 16 metrów) zarówno nanoszenia, jak i czyszczenie odbywa się bez dodatkowych rusztowań, które wydłużają czas pracy i generują znacznie większe koszty.

Różne elewacje – jedna skuteczna metoda

Na rynku istnieje wiele sposobów na mycie brudnych ścian, lecz nie wszystkie są skuteczne i bezpieczne. Profesjonalne bądź domowe czyszczenie domu z zewnątrz za pomocą myjki, która charakteryzuje się dużym ciśnieniem (najczęściej używa się sprzężonej wody, ale istnieją również urządzenia na parę wodną). Niemniej jednak metoda ta nie sprawdzi się w przypadku popękanych elewacji, ponieważ poprzez zbyt wysokie ciśnienie może ją zniszczyć. SOFT WASH poradzi sobie z uszkodzonym tynkiem i nie spowoduje większych pęknięć, a dokładnie wymyje powierzchnię.

Zamówienia i realizacja

Na początek poprosimy Cię o wysłanie zdjęcia budynku, który mamy wyczyścić, następnie ustalimy koszty i termin (dokładamy wszelkich starań, aby były jak najkrótsze). Oczywiście do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i przedstawiamy wszelkie informacje o zastosowanej metodzie m.in. SOFT WASH.

Usługę tę wykonujemy między innymi na terenie Poznania, ale również w okolicznych powiatach i miastach – Puszczykowie, Mosinie, Luboniu oraz w innych gminach w woj. wielkopolskim. W przypadku pytań dotyczących czyszczenia i mycia zarówno elewacji, jak i kostki brukowej oraz dachów zachęcamy do kontaktu.