Dachbart to firma specjalizująca się w kilkuetapowym czyszczeniu poszyć dachowych, elewacji czy też kostki brukowej. To, co nas charakteryzuje to profesjonalne podejście do każdego z powierzonych nam zadań oraz odpowiednie dobranie dostępnych metod, oraz środków do każdego rodzaju powierzchni. Zależy nam bowiem przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów. Z tego też względu dokładamy wszelkich starań, by wszystkie zlecone zamówienia na świadczone przez nas usługi wykonywać fachowo, szybko i skutecznie. Jeżeli zastanawiasz się więc, jak wygląda przykładowa realizacja wspomnianych usług w naszej firmie, spieszymy z wyjaśnieniem.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny

W pierwszej kolejności zainteresowany klient składa zapytanie o wykonanie danej usługi, a my w odpowiedzi na nie przedstawiamy i opisujemy dostępne metody oraz sposoby, za pomocą których możemy zrealizować postawione przed nami zadanie. Następnie po przesłaniu zdjęć przez klienta lub podaniu wszystkich szczegółów przez niego podczas rozmowy telefonicznej dokonujemy indywidualnej i rzetelnej wyceny. Jednocześnie klient ma pewność, że gdy zaakceptuje koszt wykonania usługi, pozostanie on niezmienny niezależnie od okoliczności. Po ustaleniu wyceny i wszystkich szczegółów realizacji zlecenia umawiamy się na termin jego wykonania.

Dzień przed terminem realizacji usługi dzwonimy do zleceniodawcy w sprawie przypomnienia o jej przeprowadzeniu i ustalamy dokładną godzinę jej rozpoczęcia. Dostosowujemy wszystko tak, by w jak największym stopniu zaspokoić potrzeby oraz oczekiwania naszego klienta. Dokładamy wszelkich starań, by czas wykonania zlecenia był możliwie jak najkrótszy. Z tego powodu czyszczenie dachów, elewacji czy też kostki brukowej w przypadku domów jednorodzinnych przeprowadzamy w ciągu kilku godzin jednego dnia. Staramy się również, by termin oczekiwania na realizację usługi był możliwie jak najkrótszy, jednak ze względu na okres szczytowy sezonu panujący od marca do lipca, czas ten może się nieco wydłużyć. Jednak nie będzie on dłuższy aniżeli dwa tygodnie.

Dachbart świadczy usługi na terenie Wielkopolski w Poznaniu i okolicach

Głównym obszarem naszych działań jest Poznań, czyli stolica Wielkopolski. Nie zapominamy jednak o pobliskich miejscowościach, dlatego też z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy Lubonia, Mosiny, Puszczykowa, Czapur, Borówca, Kamionek, Szczepankowa, Suchego Lasu, Swarzędza, a także wielu innych okolicznych miast i wsi.